Слухай онлайн
Здоров'я

У міських лікарнях Львова зарезервували 2200 ковідних ліжок

Сьогодні у міських лікарнях Львова на лікуванні перебуває 481 хворий на коронавірус, а загалом місто зарезервувало 2200 ковідних ліжок.
Фото ілюстративне

Про це розповів мер Львова Андрій Садовий під час брифінгу за результатами міської комісії з питань ТЕБ і НС.

«Ми маємо непогану динаміку вакцинації, приблизно третина львів’ян вже вакцинована першою чи двома дозами вакцини. Але я би дуже хотів, щоби ці темпи зростали.

В нашій комунальній медичній сфері ми зарезервували 2200 ліжок. Станом на сьогодні по місту Львову маємо 481 хворого – це не враховуючи обласних лікарень, які також приймають хворих. Тобто резерв є, але ми бачимо тенденцію дуже небезпечну, тому треба цю хвилю зупинити. Зупиняючи очне навчання фактично на 2,5 тижні  і зупиняючи всі масові розважальні заходи у Львові, фестивалі та концерти, ми маємо можливість розірвати цей ланцюг.

Рішення про входження у червону зону приймає лише уряд – вони аналізують інформацію. Як ви знаєте, зі вчора хворих приймає ще й 8-ма лікарня – а там мінімум 350 ліжок є, станом на сьогодні там лікується 51 особа. Також з 11 жовтня хворих прийматиме і 5-та лікарня, також дитяча лікарня і пологовий будинок звернулися, щоб надати їм дозвіл на відкриття ковідного пакету. Цей резерв відтягує наше входження в червону зону, тому що вона вираховується зі спроможності медичної системи приймати хворих. Ми маємо непогану ситуацію, тобто є кадри, є люди, є забезпечення. Вчора я був в лікарні швидкої допомоги і був вражений тим, що побачив нове реанімаційне відділення на 30 ліжок з надзвичайно унікальним обладнанням. Сьогодні лікарня має базу даних ковідних хворих, вони можуть аналізувати кров пацієнтів фактично онлайн і дивитися, як які ліки працюють.

Наступного тижня буде засідати комісія з надзвичайних ситуацій, ми проаналізуємо ситуацію за вихідні, і будемо приймати наступні рішення. Сьогодні найважливіше – це той стандарт, на який ми будемо виходити. Це 100% вакцинація людей, які працюють в закладах торгівлі і громадського харчування, та гостей. Тобто або вакцинація, або сертифікат із негативним ПЛР-тестом. Це буде впроваджено, ми до цього готуємося», - прокоментував міський голова Львова Андрій Садовий.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ