Слухай онлайн
Здоров'я

У МОЗ назвали регіони з найгіршою епідситуацією

Станом на 16 січня ситуація із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 не дозволяє послаблювати карантин у всіх областях України та у місті Києві.

Найгірша ситуація із готовністю до послаблення обмежень – у Запорізькій, Миколаївській та Черкаській областях. Про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу Міністерства охорони здоров’я.

За даними МОЗ, до послаблення карантину не готові: Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Закарпатська, Запорізька, Івано-Франківська, Київська, Кіровоградська, Луганська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Рівненська, Полтавська, Сумська, Тернопільська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька, Чернігівська області та місто Київ.

Серед них найбільший показник захворюваності на 100 тис. населення: у Запорізькій області – 400,5 (+), у Миколаївській області - 396,4 (+) та у Черкаській області - 338,2 (+).

Найнижчий показник захворюваності: у Кіровоградській області – 85,3 (+), у Закарпатській області - 97,7 (+) та у Івано-Франківській області - 117,8 (-).

Вказується, що дані з тимчасово окупованих АР Крим та міста Севастополь відсутні.

Як повідомлялося раніше, в Україні на 8 годину 16 січня зафіксовано вже 1,15 млн випадків COVID-19, за добу - 7 729.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ