Слухай онлайн
Cуспільство

У Німеччині втричі збільшать виплати рідним жертв терактів

Уряд Німеччини вважає, що 10 тисяч євро за загиблу дитину чи батька - надто мало. Виплати родичам жертв терактів мають зрости втричі, в майбутньому - і для негромадян ЄС, - DW

Німецький федеральний уряд планує збільшити виплати родичам тих, хто загинув у теракті, втричі - до 30 тисяч євро. До такого рішення уряд спонукає розвиток подій після нападу на різдвяному ярмарку в Берліні в грудні 2016 року, повідомив урядовий уповноважений у справах жертв терактів Едґар Франке (Edgar Franke).

"Напад у грудні 2016 року показав, що тут треба багато чого покращувати", - цитує Франке агенція новин dpa. Дотепер за втрату в теракті дитини, одного з батьків чи подружжя уряд сплачував допомогу в 10 тисяч євро, за втрату сестри чи брата - п'ять тисяч. Про те це надто мало, каже Франке. У випадку жертв серед туристів - негромадян ЄС, то вони також мають в майбутньому отримувати аналогічну допомогу, вважає урядовий уповноважений.

Зросла кількість жертв теракту в Кабулі, серед них – 6 журналістів

Після теракту в Берліні пстраждалі та родичі жертв скаржилися на скромну допомогу від держави, а також закидали федеральному уряду бездіяльність щодо запобігання нападу.

Через зростання терористичної загрози Німеччина посилює й заходи безпеки. Зокрема, раніше стало відомо, що зросте на третину чисельність елітного підрозділу GSG-9 (Grenzschutzgruppe 9 - українською "Група охорони кордону 9"). Дислокований під Бонном спецпідрозділ також відкриє другу базу.

DW

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...
");