Слухай онлайн
Культура

У Новояворівську відкрили мурал присвячений Андрію Кузьменку

Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
1/3
Як повідомили 18 серпня Гал-інфо у прес-службі ЛОДА, до дня народження Андрія Кузьменка на фасаді ПК ʺКристалʺ у м.Новояворівськ, де проживав і розпочав свій творчий шлях Кузьма Скрябін, з’явився мурал з його зображенням.

В понеділок, 17 серпня, у день народження Андрія, відбулося офіційне відкриття муралу, участь у якому взяв заступник голови ОДА Іван Собко.

ʺЙого слова давно розібрали на цитати. Він завжди говорив те, що думав. У кожного з нас є свій спогад, пов’язаний з його піснями, свій рядок його пісні, своя мелодія. Сьогодні у його рідному Новояворівську мав честь взяти участь у відкритті муралу, присвяченому пам’яті Кузьми. Дякую всім, хто долучився до його створення, величезне спасибі батькам за такого сина. Він назавжди залишився в наших серцяхʺ - зазначив Іван Собко.

Мурал є частиною проєкту ʺСкрябін. Початок…ʺ, авторами якого є львівські ротарійці, які після погодження проєкту з батьками Андрія, взялися за його реалізацію. Проєкт ʺСкрябін. Початок…ʺ передбачає втілення в життя елементів вшанування пам’яті фронтмена гурту ʺСкрябінʺ Андрія Кузьменка у містах де відбувалося творче становлення музиканта.

Саме новояворівський ʺКристалʺ став колискою музики для Андрія, тут проходили його репетиції і був заснований славетний гурт ʺСкрябінʺ. Тому першим етапом проєкту стало виготовлення муралу на одній з його стін. Виконав мурал відомий львівський мураліст, професіонал своєї справи - Святослав Владика.

Нагадаємо, 17 серпня Андрію Кузьмі мало б виповнитися 52 роки. Андрій Кузьменко - український співак, композитор, поет, письменник, телеведучий та продюсер. Лідер гурту ʺСкрябінʺ. Загинув співак 2 лютого 2015 року, поблизу населеного пункту Лозуватка, Дніпропетровської області внаслідок автокатастрофи.

Кузьмі Скрябіну сьогодні могло б виповнитися 52 роки

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, вчора,17 серпня, Президент України Володимир Зеленський підписав Указ про присвоєння Андрієві Кузьменкові звання Героя України. Також вчора у Львові стартували зйомки фільму за книжкою Кузьми Скрябіна "Я, "Побєда" і Берлін"

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ