Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Культура

У Новояворівську завершився фестиваль "Молода Галичина"

У п'ятницю, 12 липня, у місті Новояворіськ на відкритій фестивальній сцені відбулась святкова церемонія нагородження та заключний гала-концерт за участі переможців фестивалю "Молода Галичина-2019". Про це сьогодні, 13 липня, повідомила прес-служба ЛОДА.

Присутніх привітав заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Роман Филипів. 

"Фестиваль "Молода Галичина" - один із найстаріших в Україні. Молодість - вона не в думках, не за віком, а в душі та у серці. Тому зичу вам, щоб молодість була вічною. Ця сцена і місто дало старт у життя багатьом відомим людям. Я впевнений, що саме Галичина, Львівщина, Новояворівськ є тими місцями, де є осередок талановитої молоді, людей. І коли до наших талантів приїжджають такі ж здібні представники інших країн - це єднає культурні коди і країни. Я бажаю нам усім єдності та справжнього українського, галицького моноліту", - наголосив Роман Филипів. 

Ччасть у фестивалі взяли молоді артисти з усіх регіонів України та 15 країн світу. 

Нагадаємо, що конкурсні змагання відбувалися впродовж чотирьох днів , між ними – творчі вечори, зустрічі з композиторами, продюсерами, майстер-класи педагогів, неформальні вечірки, екскурсійні програми тощо.

Довідка:

Міжнародний фестиваль сучасної української пісні "Молода Галичина" - один з найстарших в Україні фестиваль-конкурс, який щорічно відбувається у місті Новояворівськ, Львівської області з 7 по 12 липня.

Це професійна площадка для демонстрації вокальної майстерності перед професійним міжнародним журі, що обирає володаря Гран-Прі та лауреатів у різних музичних жанрах та вікових категоріях. Зазвичай, у конкурсній програмі бере участь близько 100-та молодих співаків з різних країн світу віком від 10-ти до 25-ти років.

Унікальність фестивалю в тому, що в конкурсному відборі усі учасники виконують 1-ну обов’язкову пісню українською мовою, незалежно від країни, яку вони представляють. Ця особливість є водночас і філософією фестивалю, що орієнтована утверджувати статус української мови та національної культури, популяризувати сучасну українську пісню та самобутнє українське мистецтво в різних державах світу, а разом з тим, сприяти взаємозбагаченню національних культур інших народів, вивчати сучасне естрадне пісенне мистецтво світу, здійснювати культурні обміни та примножувати позитивний імідж українського естрадного молодіжного мистецтва.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ