Слухай онлайн
Спорт

У Самборі триває реконструкція стадіону імені Лева Броварського

Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
1/3
Будівельна готовність стадіону імені Лева Броварського у Самборі 70%. Про це повідомили 18 листопада Гал-інфо у пресслужбі ЛОДА.

У Самборі триває реконструкція стадіону. Об’єкт готовий на 70 %, до кінця року усі роботи планують завершити.

«Це масштабний і дуже важливий спортивний об’єкт в області, який стане ареною для проведення спортивних змагань. Тут молодь зможе займатись такими видами спорту як футбол, волейбол, легка атлетика. Переконаний, відкриття оновленого стадіону залучить юних спортсменів до здорового способу життя та вбереже від впливу комп’ютерних ігор та шкідливих звичок. Вартість реконструкції - понад 25 мільйонів. Цьогоріч з обласного бюджету виділили 3 мільйони та ще 13 мільйонів – державні кошти», - зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

На об’єкті вже провели більшість робіт. Зокрема змонтували системи поливу поля, облаштували роздягальню, громадські туалети, адмінкорпус та господарські приміщення, а також бетонні підпірні стіни.

Зараз завершують облаштування другої трибуни, розпочнуть будівництво бігових доріжок, опісля проведуть облаштування благоустрою території.

Стадіон розрахований на 2500 глядачів. До кінця року реконструкцію об’єкту планують завершити.

Поруч з стадіоном також облаштовують клас-музей імені Лева Броварського. Саме під керівництвом цього Заслуженого тренера України 40 років тому футбольна команда Самбірщини здобула найбільше досягнень. Усіх поціновувачів спорту закликають зібрати спортивні експонати і подарувати музею для розширення експозиції.ф

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ