Слухай онлайн
Cуспільство

У Щасті відбулась чергове передання засуджених з ОРДЛО

Сьогодні на мосту біля міста Щастя всьоме відбулась передача засуджених громадян України, які перебували в пенітенціарних установах на момент окупації частини Луганської області. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила уповноважена ВР з прав людини Людмила Денісова.
У Щасті відбулась чергове передання засуджених з ОРДЛО

"Зазначаю, що під час передачі від представників "ЛНР" отримано 54 особи. Серед них наймолодшому – 26 років, а найстаршому – 61 рік. Ці засуджені проживали на території Луганської, Донецької, Харківської, Запорізької та Кіровоградської областей та м. Києві", - пише омбудсмен.

Відразу після проходження усіх необхідних процедур одну особу сьогодні ж буде звільнено, у зв’язку із закінченням строку відбування покарання.

Також, передано 10 кримінальних справ, за якими засуджені особи зможуть звернутися до судових органів в порядку апеляції або касації. Право цих громадян на вільний доступ до правосуддя буде відновлено.

З грудня 2018 року до сьогодні з окупованої частини Луганської області було отримано 373 засуджених громадянина України, а з Донецької – 13, з них 105 осіб – звільнено.

"Наголошую, що робота в даному напрямку продовжується та перебуває під особистим контролем президента України Володимира Зеленського", - зазначила Денісова.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ