Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

У Шевченківському районі до житлових будинків облаштували 3 пандуси

Фото: ЛМР
Фото: ЛМР
Фото: ЛМР
Фото: ЛМР
Фото: ЛМР
Фото: ЛМР
1/3
У Львові продовжують облаштовувати пандуси до житлових будинків для осіб з інвалідністю. Зокрема, у Шевченківському районі цього року вже облаштували три пандуси. Останній – на вул. Золота, 21, завершили нещодавно. Як повідомили у Шевченківській районній адміністрації, ще 7 пандусів є в планах на облаштування цього року.

«Одним із основних пріоритетів нашої роботи є реалізація доступності будинків для маломобільних людей.

Відтак цього року нам вже вдалося встановили 3 пандуси у житлових будинках. Зокрема, це будинки на вул. Кошиця, 4, вул. Величковського, 8, а нещодавно – на вул. Золота, 21. У цьому будинку ми облаштували металевий пандус для двох осіб з інвалідністю у кріслах колісних, які там проживають. Вартість робіт - 140,8 тис. грн.

Ще 7 пандусів є в переліку на встановлення цього року», - повідомили у Шевченківській районній адміністрації.

За інформацією районної адміністрації, у 2023 році у Шевченківському районі Львова облаштували 3 пандуси (вул. Липинського, 3, вул. Ю. Липи, 45, вул. Лінкольна, 43) і встановили 6 підйомників (вул. Грінченка, 11б, вул. Лінкольна, 43, вул. Мазепи, 39, вул. Хвильового, 14, вул. Сосюри, 46, вул. Д. Леннона, 39). А також, на замовлення районної адміністрації проводилися роботи з облаштування понижень. На сьогодні 238 пішохідних переходів у районі мають пониження.

Нагадаємо, Львів активно працює над створенням умов для маломобільних груп населення, серед яких, зокрема, чимало ветеранів. Так, з вересня 2023 року у Львові щоденно працюють моніторингові групи, під керівництвом Ірини Маруняк, уповноваженої Львівської міської ради з питань доступності, які обстежують комунальні установи міста.

Також щороку у міському бюджеті передбачають кошти на облаштування підйомникі та пандусів у будинках. Закладені кошти і на пониження бордюрів.

Також управління туризму Львова створили онлайн-карту «Доступне місто», де можна побачити безбар’єрні заклади та локації. Тут вже є більше сотні об’єктів: музеї, театри, ресторани, комунальні установи, заклади охорони здоров’я, парки та торгово-розважальні центри, які відповідають нормам доступності. 

А ще у місті працює інклюзивне таксі, яким можуть скористатися люди на кріслах колісних.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ