Слухай онлайн
Cуспільство

У Шевченківському районі Львова облаштували 3 пандуси

У Львові другий рік діє Програма забезпечення доступності житла для осіб з інвалідністю у кріслах колісних та з порушенням зору 1-ї групи. В рамках Програми у Шевченківському районі цього року облаштовано три пандуси. Про це Гал-інфо повідомили у прес-службі ЛМР.

ʺЗгідно з Програмою забезпечення доступності житлових приміщень для осіб з інвалідністю у кріслах колісних та осіб з інвалідністю з порушенням зору 1-ї групи, у 2019 р. на замовлення Шевченківської адміністрації було облаштовано елементами доступності, а саме пандусами, наступні адреси:

— вул. Кошиця О., 1

— вул. Хмельницького Б., 233/31

— вул. Караїмська, 12/6″, — повідомили у Шевченківській РА.

Нагадаємо, Програма забезпечення доступності житла для осіб з інвалідністю передбачає утворення моніторингових груп при районних адміністраціях для обстеження умов проживання осіб з інвалідністю для визначення, що саме можна облаштувати — пандус чи підйомник.

Якщо облаштовують пандус, то ці роботи курує районна адміністрація. Вони виконуються за кошти Програми забезпечення доступності житла для осіб з інвалідністю у кріслах колісних та з порушенням зору 1-ї групи, або за кошти району. В середньому вартість від 30 тис. грн до 100 тис. грн.

Якщо технічно краще встановити підйомник — то ці роботи виконує ЛКП ʺЛьвівсвітлоʺ. Вартість робіт може бути в межах 200 тис. грн.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ