Слухай онлайн
Cуспільство

У Славському відкриють нову велотрасу

Як повідомили Гал-інфо у прес-службі ЛОДА, Всесвітній день туризму у Славську відсвяткують відкриттям MTB велотраси на горі Погар.
Всесвітній день туризму у Славську відсяткують відкриттям MTB велотраси на горі Погар

З метою популяризації гірських територій Львівської області як потужних осередків велотуризму, а також постійний розвиток активного та здорового відпочинку та веломандрівок серед українців, цього року з нагоди відзначення дня туризму організатори події запланували для туристів активні заходи посеред гір у смт Славське.

Коли – 28 вересня 2019, 15:00-22:00 год.

Де – смт. Славське, Львівська обл.

Програма з відзначення Всесвітнього дня туризму передбачає відкриття MTB велотраси на горі Погар у смт. Славському. Учасники здійснять сходження на гору Погар, де відбудеться офіційне відкриття нової велотраси. Рівень складності траси є низьким, довжина велотраси складає 2,14 км і має 24 трампліни. Велотраса споруджена з використанням існуючого рельєфу, з поворотами контруклонами та влаштування на ній близько 30 різнопланових дерев’яних та земляних конструкцій: трамплінів типу ʺдропʺ, ʺдвогорбий трамплінʺ, ʺволрайдʺ, ʺтрамплін зі столомʺ, ʺповорот з контрухиломʺ, а також необхідних дерев’яних конструкцій.

ʺВелотраса призначена  для любителів екстремального катання на гірському велосипеді і використовується як місце проведення велозмагань MTB. Будівництво велотраси здійснено в рамках проєкту регіонального розвитку ʺВелокарпатія: розвиток інфраструктури для велотуризму на Львівщиніʺ, який реалізовується за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу, з обласного та місцевого бюджетівʺ, - розповіла керівник управління туризму та курортів Львівської ОДА Наталя Табака.

В межах проєкту відбувається будівництво велодоріжки від смт Славсько до с. Волосянка завдовжки 6,8 км з облаштуванням стартової і фінішної локацій, а також буде розроблено велоквест згідно з маршрутом велодоріжки.

Разом з командою On3Wheel організують підйом на гору Погар і для людини з інвалідністю завдяки спеціальному візку-джульєтка.

За словами організаторів, на горі Погар влаштують активну веловечірку: велопікнік з інтерактивами, показові виступи з велотріалу під музичний супровід Dj Seve Clain. А ввечері для гостей та мешканців Славська відбудеться концерт гурту Скрябін & Юркеш та виступ рок-гурту ʺДжекиʺ на Співочому полі.

Учасникам, які бажають долучитися до події, організують трансфер Львів-Славське-Львів, необхідно попередньо зареєструватися тут.

Організаторами події є Славська селищна рада та управління туризму та курортів Львівської обласної державної адміністрації. Партнери заходу – готель-замок ʺВежа Ведмежаʺ, готельний комплекс ʺДвір княжої корониʺ, котеджі ʺ4 сезониʺ, готельний комплекс ʺЛагунаʺ, магазин спортивного спорядження ʺBoomerang Boardshopʺ,  ресторан ʺМаксимʺ.

Контактна особа – Христина Мелекесцева, 0730887568.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");