Інспектори оперативно встановили порушника
Фото: Depositphotos
Волинські патрульні у Ковелі розшукали водія двоколісного, який не надав переваги в русі пішоходу.
Про це у телеграмі повідомляє управління патрульної поліції Волинської області.
Днями у соцмережі ковельські патрульні побачили відео, на якому водій мотоцикла проїжджаючи нерегульований пішохідний перехід, не надав перевагу в русі громадянину. Дивом, обійшлося без трагічних наслідків.
Інспектори оперативно встановили порушника, і на 18-річного керманича поліцейські винесли постанову за ч. 1 ст. 122 (Ненадання переваги у русі пішоходам) КУпАП.
Нагадуємо, що відповідно до п. 18. 1 ПДР України, водій транспортного засобу, що наближається до нерегульованого пішохідного переходу, на якому перебувають пішоходи, повинен зменшити швидкість, а в разі потреби зупинитися, щоб дати дорогу пішоходам, для яких може бути створена перешкода чи небезпека.
![](/im/printer.png)