Слухай онлайн
Cуспільство

У суботу у Львові проведуть лекцію про вплив дизайну на наше сприйняття

Львівський міський простір дизайну та медіа Pixlab анонсував серію щотижневих лекцій про сферу дизайну. Уже у цю суботу, 22 травня, об 11:00 у Lviv Open Lab, що на проспекті Червоної Калини, 58, відбудеться перша лекція для креативної молоді під назвою «Не те, чим здається. Дизайн чи маніпуляція? Коротка розповідь про вплив дизайну на наше сприйняття».

Про це інформує пресслужба ЛМР.

«Чи завжди дизайн залежить тільки від людини, яка його створює? Якщо добре пошукати відповідь на це питання, то можна дізнатися, що ні. На сферу дизайну значною мірою впливає психологія людини, якій підпорядковується кінцевий вердикт клієнта чи випадкового глядача. Саме тому існує багато нюансів, на які слід звертати увагу при роботі над візуалом: власне, про них і буде йти мова», - зазначать у Pixlab.

Умовно лекцію можна розділити на дві частини:

Спершу відвідувачі разом із Senior Experience Designer компанії Eleks Юрою Галюком будуть шукати відповіді на питання «Як еволюція вплинула на наше сприйняття?», «Чому виникають оптичні ілюзії?» та «Як у дизайні використовувати правила гештальту?»

Потім завдяки Lead Product Designer компанії «Saga Design Team» Олі Марчак всі охочі дізнаються, як люди сприймають дизайн та його окремі елементи, чому ми вважаємо одні речі красивими, а інші — ні та як краса впливає на наше бажання спробувати або придбати щось.

Організатори обіцяють дискусію, необхідні кожному дизайнеру знання та хорошу компанію цікавих людей.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ