Слухай онлайн
Cуспільство  |  Здоров'я

У ЗСУ на COVID-19 хворіє понад тисячу осіб

Станом на 10.00 17 жовтня в Збройних Силах України на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, хворіє – 1024 особи. Про це інформує Командування Медичних сил Збройних Сил України.
Фото: Держприкордонслужба

Всього за час пандемії одужало – 3187 осіб, летальних випадків – 12.

На ізоляції (втому числі самоізоляція) перебуває 473 особи. Кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція найближчих три доби – 64 особи.
За минулу добу зареєстровано 141 новий випадок захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19.

З них у закладах охорони здоров’я перебуває 13 осіб (Національний військово-медичний клінічний центр “ГВКГ” – 4 військовослужбовця, Військово-медичний клінічний центр Північного регіону - 1 військовослужбовець та 1 працівник ЗС України, Військово-медичний клінічний центр Східного регіону – 1 військовослужбовецяь, Черкаський військовий госпіталь – 2 військовослужбовця, ізолятор військової частини Львівської області – 1 військовослужбовець, Стебницька ЦРЛ – 1 працівник ЗС України, Новояворівська ЦРЛ – 1 працівник ЗС України, клінічна міська лікарня міста Одеси - 1 працівник ЗС України). Стан здоров’я пацієнтів задовільний, отримують необхідне лікування.

На лікуванні вдома під наглядом медичної служби перебуває 128 осіб (Київська область – 50 військовослужбовців та 12 працівників ЗС України, Львівська область – 11 військовослужбовців та 1 працівник ЗС України, Житомирська область – 7 військовослужбовців та 2 працівника ЗС України, Дніпропетровська область – 14 військовослужбовців та 2 працівника ЗС України, Запорізька область – 4 військовослужбовця та 1 працівник ЗС України, Хмельницька та Волинська області – по 3 військовослужбовця, Закарпатська область – 1 військовослужбовець та 2 працівника ЗС України, Миколаївська та Харківська області – по 2 військовослужбовця та по1 працівнику ЗС України, Одеська та Черкаська області – по 2 військовослужбовця, Вінницька, Івано-Франківська,Тернопільська, Полтавська та Сумська області – по 1 військовослужбовцю). Стан здоров’я пацієнтів задовільний, спостерігається легкий перебіг захворювання.

Аналіз захворювань серед військовослужбовців та цивільного населення свідчить про те, що найчастіше інфекція поширюється під час епізодичних зустрічей з найближчими людьми (друзями та рідними), що не входять до кола осіб, з якими ви спілкуєтеся щодня або мешкаєте разом. Не наражайте себе та свою родину на небезпеку зайвими контактами.

Командування Медичних сил Збройних Сил України закликає дотримуватися правил карантину та особистої гігієни.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ