Слухай онлайн
Cуспільство

Учасникам АТО/ ООС з Львівщини належить компенсація витрат на відпочинок

Учасникам АТО/ ООС з Львівщини та їхнім родинам належить грошова компенсація витрат на сімейний відпочинок з обласного бюджету. Про це повідомили 10 липня Гал-інфо у пресслужбі ЛОР.

Право скористатися програмою сімейного відпочинку за кошти з обласного бюджету передбачене в межах реалізації обласної Комплексної програми соціальної підтримки АТО/ООС.

З обласного бюджету цьогоріч виділено 1,9 млн грн на сімейний відпочинок для:

учасників АТО (ООС), які отримали поранення або захворювання під час участі в АТО (ООС), та членів їх сімей (дружина та діти віком до 18 років);

бійців-добровольців АТО (відповідно до рішення комісії Львівської обласної ради), які проходили лікування в закладах охорони здоров'я від початку проведення АТО (ООС ) та членів їх сімей;

дружин, чоловіки яких загинули в зоні АТО (ООС) або померли після повернення із зони АТО (ООС), дружин померлих учасників Революції Гідності та Героїв Небесної Сотні тощо.

Граничний розмір компенсації становить не більше 1500 грн з розрахунку на кожного члена сім'ї.

Щоб отримати кошти необхідно:

  • Самостійно обрати заклад для сімейного відпочинку на території Львівської області.
  • Звернутись із письмовою заявою та копіями окремих документів до органу соціального захисту населення за місцем реєстрації або місцем фактичного проживання.
  • В органі соціального захисту населення укласти тристоронній договір про компенсацію вартості наданих послуг з організації сімейного відпочинку.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ