Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Cуспільство

Учора затримано велику групу громадян Китаю, що намагалися незаконно перетнути держкордон України

26 квітня  начальнику прикордонної застави „Верховина Бистра” Чопського загону з прикордонної застави „Сянки” Мостиського прикордонного загону надійшла інформація про висадку групи невідомих в районі с. Карпатське Львівської області з мікроавтобуса. Водія цього мікроавтобуса, громадянина України, мешканця Житомира, прикордонники Мостиського  загону затримали. А про групу нелегальних мігрантів повідомили, що вони рухаються в напрямку с. Гусний (Закарпатська область) та оперативно-пошукова група застави „Сянки” їх переслідує.
В район пошуку порушників з застави „Верховина Бистра” виїхала оперативно-пошукова група, а з  прикордонної комендатури „Великий Березний”  вислали мобільну групу  для прикриття напрямку можливого руху порушників законодавства України з прикордонних питань та ведення пошукових дій.
 Першими затримали групу з 6 громадян Китаю,  якраз  між селами Карпатське Львівської області та Гусний Закарпатської області, решту розбіглися в різні боки. Через деякий час в лісовому масиві між населеними пунктами Гусний та Ужок прикордонний наряд виявив 2 громадян Китаю. Пізніше в цьому ж районі затримали ще 2 громадян Китаю. В ході подальших пошукових дій прикордонники затримали ще 6 громадян Китаю. Загалом група нелегальних мігрантів складалася з 16 осіб, восьми чоловіків та восьми жінок, документи у них відсутні. Зараз із затриманими проводяться перевірочно-фільтраційні заходи.
Окрім того, 26 квітня, було затримано ще 5 громадян Китаю, троє жінок та двоє чоловіків, але вже на ділянці прикордонної застави „Новоселиця” Чопського загону. Прикордонний наряд затримав порушників поблизу села Завосіно при спробі незаконного перетину кордону за 15 метрів від лінії кордону. Про це повідомила Тетяна Герасимчук, прес-секретар Західного регіонального управління ДПСУ.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...