УХЛ: «Донбас» на характері обіграв «Кременчук»

Вчора, 14 вересня відбувся матч-відкриття третього сезону Української хокейної ліги. У першому поєдинку сезону зійшлися чемпіон і віце-чемпіон України «Донбас» і «Кременчук». Як і передбачалося, матч вийшов видовищним і яскравим, адже принциповість зустрічей цих команд з початком сезону тільки збільшилася, повідомили у прес-службі Української хокейної ліги.

Кременчужани вирішили не чекати з моря погоди і з перших секунд матчу почали активно пресингувати Богдана Дьяченка, проте плодів ці масовані атаки не принесли. Як відомо: «Не забиваєш ти, забивають тобі» - цю приказку точним кидком підтвердив Сергій Кузьмик, пробивши Микиту Гордюшина і ставши автором першої закинутої шайби в сезоні 2018/2019.

Однак, на першу перерву команди пішли за рівного рахунку - новачок кременчужан Віктор Тютченко прошив Богдана Дьяченка та залишив останнє слово за командою гостей.

У другому періоді команди суттєво зменшили оберти. Однак, на результативності зниження швидкостей ніяк не позначилося - спочатку Артем Шиманський вивів "городян" вперед, а потім Віктор Захаров знову зробив рахунок рівним.

Кременчужани стримували натиск супротивника рівно до кінця другого періоду, проте, за дві хвилини до другої перерви донецька команда зламала хід зустрічі і двічі вразила ворота Микити Гордюшина, зробивши рахунок 4:2 на свою користь.

У фінальній двадцятихвилинці на ворота кременчужан обвалився шквал закинутих шайб - діючий чемпіон України відзначився ще тричі, пропустивши натомість тільки одну шайбу. Незібраність і нестабільність "городян" під кінець зустрічі принесли їм пропущені шайби і в кінцевому результаті програний стартовий поєдинок.

Таким чином підопічні Юліуса Шуплера заробили перші три очки в новому сезоні.

Нагадаємо, що 15 вересня о 17:00 зустрінуться «Дніпро» і «Крижані Вовки», а 16 вересня о 13:00 перший тур УХЛ закриють «Барси» і МХК «Динамо».

«Донбас» - «Кременчук» 7:3 (1:1, 3:1, 3:1)

Шайби: 1:0 - Кузьмик, 6:25, 1:1 - Тютченко - біл., 15:49, 1:2 - Шиманський (Тютченко), 20:48, 2:2 - Захаров, 27:27, 3:2 - Романенко, 38:00, 4:2 - Лялька, 39:00, 5:2 - Денискін - біл, 5:3 - Ворона (Гриценко), 6:3 - Денискін (Смирнов, Лялька - біл.), 7 :3 - Коренчук.

Донбас: Дьяченко (Костенко); Сильницький - Романенко, Ігнатенко - Воронін, Григор'єв - Фірсов, Ординський - Александров; Кирющенков - Кузьмик - Коренчук, Лялька - Смирнов - Денискін, Карпенко - Захаров - Костіков, Новіков - Мазур - Свищев.

Кременчук: Гордюшин (Власенко); Толстушко - Грицьких, Севрюгин - Хрішпенц, Горлушко - Бойових, Савицький - Бєльський; Тютченко - Красильников - Шиманський, Савченко - Гриценко - Ворона, Гончаров - Муртищев - Фурса, Поліщук - Кривошапкін - Єфімочкін.