Україна перемогла Росію у півфіналі ЧС з паралімпійського футболу

Збірна України з параолімпійського футболу обіграла Росію, забезпечивши собі вихід у фінал чемпіонату світу з футболу серед спортсменів з наслідками дитячого церебрального паралічу, передає кореспондент УНН.

У першому таймі українці забили вдвічі. На 3-й хвилині помилка воротаря супротивників на виході завершилася забитим м'ячем, а на 14 хвилині відбувся точний удар у нижній кут воріт росіян. Проте у другій частині матчу у воротах "жовто-блакитних" побували два м'ячі (2:2). Долю зустрічі вирішила післяматчева серія пенальті, в якій тріумфували українці - 6:4.

Варто відзначити, що суперником наших земляків у фіналі стане Іран, який обіграв Англію - 3:1.

Додамо також, що престижні світові змагання проходять з 2 по 22 вересня в аргентинському місті Сан-Луїс.