Україна виступила у другий день Юнацької Зимової Олімпіади-2024: результати

У корейському Канвоні пройшов другий день Зимової Юнацької Олімпіади-2024. Участь у змаганнях з п'яти різних видів спорту взяли 14 представників України.
Фото - НОК України

В України — два фініші у топ-10, повідомляє Суспільне.

У перший день Юнацької Олімпіади Україна не завоювала жодної медалі, найкращий результат на фініші за позицією показали юнаки у двомісних санах — Максим Муц та Андрій Панчук, які посіли сьоме місце.

У другий день змагань найкращий результат Україна знову показала у санному спорті: Світлана Соловей та Анна-Марія Гарцула посіли п'яте місце у двомісних санах, зберігши цю позицію після першого проїзду.

У біатлонних змаганнях збірна України у складі Ірини Шевченко і Олександра Біланенка стала шостою в одиночній змішаній естафеті, заробивши три штрафні кола. У стрибках на лижах з трампліна українська команда фінішувала 14-ю.

Результати України за день Зимової Юнацької Олімпіади: 21 січня

• Біатлон, одиночна змішана естафета: 6. Україна (Ірина Шевченко, Олександр Біланенко)
  • Санний спорт, юнаки-одномісні: 12. Антон Шевчук
  • Санний спорт, дівчата-двомісні: 5. Світлана Соловей/Анна-Марія Гарцула
  • Гірськолижний спорт, дівчата, супергігант: 46. Марія Сорокманюк
  • Гірськолижний спорт, юнаки, супергігант: 44. Олександр Пацаган
  • Шорттрек, дівчата (1000 м): Вероніка Кремер, Діана Демочко — виліт у кваліфікації
  • Шорттрек, юнаки (1000 м): Володимир Мельник — виліт у кваліфікації
  • Стрибки на лижах з трампліна, змішані командні змагання, HS 109: 14. Україна (Жанна Глухова, Микола Смик, Дарина Ільчук, Василь Бухонко)

У третій змагальний день Олімпіади у понеділок, 22 січня, Україна буде представлена в трьох видах спорту — шорттреку, гірськолижному спорті та санному спорті.

Лідером медального заліку Юнацької Олімпіади після другого дня змагань залишилась збірна Франції, яка додала у свій доробок ще дві золоті медалі. Італія змістила Китай з другого місця.

Медальний залік Зимової Юнацької Олімпіади (після другого дня)

• Франція — 4 "золота" + 2 "срібла" + 1 "бронза"