Українські паралімпійці повертаються в Україну чемпіонами світу

Національна паралімпійська збірна команда з зимових видів спорту з 42 високими нагородами стала першою на чемпіонаті світу з лижних перегонів та біатлону, що проходив у Принс Джордж (Канада), - інформує прес-служба Мінмолоді та спорту.

9 золотих, 16 срібних та 17 бронзових медалей вибороли українські паралімпійці - у всі змагальні дні не поступилися першим місцем жодній із 17 країн-учасниць. В останній день змагань 24 лютого наші спортсмени вибороли у лижних перегонах (довга дистанція) чотири медалі – дві срібні та дві бронзові нагороди.

Серед призерів та переможців світової першості – визнані українські паралижники та парабіатлоністи: Тарас Радь, Олександра Кононова, Людмила Ляшенко, Григорій Вовчинський, Оксана Шишкова та інші.

26 лютого команда-переможниця повертається додому – зустріти збірну можна буде в аеропорту «Бориспіль» (термінал D) о 17:40.

Акредитація обов'язкова - 2894330, 093 7711064.