Український дзюдоїст здобув "бронзу" на Олімпійському фестивалі

Дзюдоїст Микита Голобородько, який виступає у ваговій категорії 50 кг, посів третю сходинку на Європейському юнацькому олімпійському фестивалі, що цими днями триває у столиці Азербайджану Баку.

Про це повідомляє видання УНН.

На шляху до бронзової медалі Микита здолав дзюдоїста з Іспанії, але поступився представнику Румунії.

"Утім, в сутичці за "бронзу" з дзюдоїстом із Італії наш юний олімпієць не втратив свого шансу піднятися на п’єдестал пошани престижних змагань Європи", - зазначили у НОК.

Ця медаль стала 8-ю для України на ЄЮОФ-2019. Наразі наша команда має в активі 1 "золото", 2 "срібла" та 5 "бронз".

Нагадаємо, раніше борець греко-римського стилю Мар’ян Голубовський здобув "бронзу" на XV літньому Європейському юнацькому олімпійському фестивалі.

А борець греко-римського стилю Олександр Яковлєв посів на олімпійському фестивалі в Баку друге місце.