Слухай онлайн
Cуспільство

Укравтодор презентував план великого будівництва на Західній Україні

"Наша головна задача, навколо якої будувався план – з’єднати обласні центри Заходу з існуючими швидкісними транспортними коридорами та між собою", - Укравтодор.
Укравтодор

Як зазначили в Укравтодорі, саме з Західної України починаються стратегічно важливі міжнародні автомобільні шляхи. Привести їх до ладу та розширити їх пропускну можливість – пріоритетне завдання для розвитку торгівлі, а отже – й економіки.

{{1}}

Перш за все, Укравтодор візьметься за міжнародні транспортні коридори Е40 та Е50. Маршрут Е40, або ж дорога М-06, буде розширений у “вузьких місцях” між Рівним та Львовом. Це – 34 кілометри оновленої дороги, що зробить подорож цим шляхом комфортнішою та швидшою. Міжнародна дорога М-09 планується до розширення до 4 смуг від Львова до Тернополя та в подальшому планується розширення коридору Е50 від Тернополя до Умані через Хмельницький та Вінницю.

Крім того, планується будівництво цілої низки об’їздних доріг навколо Львова, Стрия та Тернополя. Будівництво північного обходу в Рівному, що дозволить підключити Луцьк до мережі швидкісних доріг, вже розпочато.

Позитивний ефект від розбудови мережі відчують майже 10 млн мешканців регіону, а середній час поїздки між обласними центрами регіону скоротиться на 20-50 % та від столиці до обласного центру скоротиться від 15 до 25%.

Час необхідний для подорожі між Києвом та обласними центрами Заходу – скоротиться на 10-20%. 10 мільйонів українців, які мешкають на Західній Україні відчують ефект від нових доріг у найближчі роки.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ

");