Слухай онлайн
Cуспільство

Університет третього віку "Протон" розпочинає другий семестр для осіб похилого віку

Благодійна організація «Благодійний фонд «ЛЕТС ХЕЛП» запустила новий соціальний проєкт у Львові – університет третього віку «Протон». Це інноваційний проект, що має на меті надати можливість безбар’єрного доступу до неформальної освіти людям у віці 60+. Слухачами університету можуть бути люди похилого віку, що мають статус пенсіонера.
фото - пресслужба ЛМР

Про це інформує пресслужба ЛМР.

Мета цього проекту — покращення якості та тривалості життя людей пенсійного віку, шляхом впровадження культури навчання впродовж всього життя, розвитку діалогу між поколіннями. Проєкт є неприбутковим та функціонує на волонтерських засадах.

Проєктом передбачено проведення просвітницьких та навчальних курсів, різноманітних заходів з дозвілля та культурно-масових заходів. Студенти із запропонованих предметів можуть обрати три предмети у формі лекцій, одне практичне заняття та одне спортивне або творче заняття. 

Протягом першого семестру понад сто студентів отримали нові знання та навики з вивченням мов, економіки, комп’ютерної грамотності, основ здорового способу життя, творчих занять тощо. Навчання для студентів безкоштовне. Другий семестр триватиме з кінця січня до травня 2022 року.

Щоб записатися на навчання, яке розпочнеться 24 січня, необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням: https://clc.to/u3a-student або звернутися до регіонального представника у м. Львові – Павла Коваля за номером: +380981160090.

Також запрошують до співпраці викладачів-волонтерів, які викладатимуть предмет 1 раз на тиждень 90 хв., та зможуть самостійно формувати свій графік. В реєстраційній формі можна ознайомитися із переліком дисциплін, в яких шукають викладачів (вчителів, спеціалістів, аспірантів, студентів випускних курсів): https://clc.to/u3a-registration

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ