Слухай онлайн
Економіка  |  Cуспільство

Уряд виділив майже 10 млн грн постраждалим в антитерористичній операції

30 вересня 2020 року Кабінет Міністрів України виділив кошти для надання фінансової допомоги постраждалим в антитерористичній операції. Про це інформує 1 жовтня прес-служба Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.
Фото Олена Ляхович, Гал-інфо

Так, з резервного фонду державного бюджету виділено 9 млн 756 тис. гривень членам сімей 4 осіб, які загинули під час участі в антитерористичній операції, та 7 особам, які отримали інвалідність.

Слід підкреслити, що мова йде про учасників, постраждалих в антитерористичній операції. Кошти з резервного фонду для них виділяються на підставі списків, які затверджуються Міжвідомчою комісією з питань розгляду матеріалів про визнання учасниками бойових дій, що діє на постійній основі при Мінветеранів.

"Підтримки громадян, що постраждали в антитерористичній операції, та членів їх сімей – завдання держави. Це вже восьме рішення Уряду у цьому році. Загалом за 2020 рік Уряд виділив 133 млн 200 тис. гривень для надання грошової допомоги постраждалим в антитерористичній операції", - зазначила заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Світлана Панаіотіді.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ