Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Уряд виділив понад 63 млн гривень на компенсації за безоплатне розміщення ВПО у закладах

Йдеться про компенсації за спожиті комунальні послуги під час безоплатного перебування внутрішніх переселенців у приміщеннях об’єктів державної, комунальної та приватної власності.
Рішення було ухвалено на засіданні КМУ, повідомляють на сайті Мінреінтеграції. 

Документом передбачено виділення відповідним закладам із резервного фонду державного бюджету більш ніж 63,7 мільйона гривень для покриття витрат на комунальні послуги за лютий 2024 року. З них буде спрямовано:

• Понад 9,7 мільйона гривень – МВС, Мінагрополітики, Міненерго, МОН, МОЗ, МКІП, Мінсоцполітики для виплат компенсацій закладам державної форми власності, що належать до сфери їх управління.

• Більш ніж 52,8 мільйона гривень – комунальним закладам, державним закладам освіти, які передані на фінансування із місцевих бюджетів, і закладам спільної власності територіальних громад області та району, що перебувають в управлінні обласних та районних рад.

Надання зазначеної вище дотації із держбюджету місцевим бюджетам за затвердженим розподілом між обласними бюджетами здійснюватиме Мінреінтеграції.

Також понад 1,1 мільйона гривень надається обласним військовим адміністраціям для виплат компенсацій приватним закладам (окрім приватних закладів освіти).

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ