Слухай онлайн
Cуспільство

В Івано-Франківську презентували книжку «ОУН (бандерівці)»

30 січня в Івано-Франківську в Народному домі «Просвіта» відбулася презентація книги «ОУН (бандерівці). Фрагменти діяльності та боротьби». Авторами книги є історик та громадський діяч Святослав Липовецький і Віктор Рога.

Книга має багато фотоілюстрацій, нагадуючи ілюстрований довідник.

Книгу скаладають розділи: "Українська військова організація (УВО)", "Перші бойові кроки УВО", "Утворення ОУН", "Резонансні атентати", "Городок 1932", "Вбивство радянського дипломата", "Вбивство польського міністра", "Варшавський і Львівський процеси" та ін. Також подані фото, біографії, нариси про діяльність очільників та героїв ОУН і УПА.

У книзі є чимало віршів поетів ОУН-УПА. Вміщено й геніальну поему Ольжича "Незнаному воякові" з приміткою: "Хоча після розколу ОУН О.Ольжич приєднався до групи А.Мельника, його заслуги перед націоналістичним рухом дуже цінили й бандерівці".

На кожній сторінці книги є короткий переказ її змісту англійською мовою. Завершують книгу додатки: "Декалог", "12 прикмет характеру" і "44 правила життя українського націоналіста", молитва за полеглих героїв і посилання на ґрунтовні праці про ОУН, повідомляє УНІАН.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ