Слухай онлайн
Cуспільство

В Україні пройдуть тренінги для фахівців Ресурсних центрів підтримки інклюзивної освіти

Фонд Порошенка та ЮНІСЕФ розпочали серію тренінгів для фахівців Ресурсних центрів підтримки інклюзивної освіти. Про це повідомили у Офіційному інтернет-представництві Президента України.

Дружина Президента України, голова Фонду Порошенка пані Марина Порошенко відкрила тренінг «Інклюзивно-ресурсні центри: тренінг для тренерів». Чотириденний навчальний курс проходять представники обласних та Київського ресурсних центрів підтримки інклюзивної освіти.

Такі центри підтримки – це  нова структура у системі української освіти. Однією з їх функцій є підвищення професійної компетентності працівників Інклюзивно-ресурсних центрів. Враховуючи, що з 1 вересня по всій країні запрацювала потужна мережа ІРЦ, Фонд Порошенка у співпраці з ЮНІСЕФ та Міністерством освіти і науки України розпочали серію тренінгів для нових фахівців.

За словами Марини Порошенко, запропоновані тренінги спрямовані на те, щоб пояснити специфіку роботи сучасних Інклюзивно-ресурсних центрів та налагодити їх взаємодію з закладами освіти, обговорити ролі працівників ІРЦ у забезпеченні інклюзивного освітнього середовища для дітей з особливими освітніми потребами.

Під час тренінгу учасники отримали організаційно-методичні рекомендації для вирішення програмних та адміністративних завдань та ефективного функціонування ІРЦ.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ