Слухай онлайн
Cуспільство

В Україні залишаються знеструмленими 390 населених пунктів

Cтаном на 8 годину 20 січня небезпечних метеорологічних явищ не спостерігається. Погодні умови стабілізувалися. Невеликий сніг спостерігається у Кіровоградській області. Про це повідомили в ДСНС України.

Зокрема, у зв’язку з великим скупченням великогабаритного транспорту уповільнено рух на ділянці автодороги М-05 Київ – Одеса на території Черкаської та Кіровоградської областей у напрямку міста Одеса.

До розчищення доріг та надання допомоги у буксируванні транспорту на даних ділянках залучено 43 одиниць техніки та 84 особи, з них від Укравтодору – 23 одиниці техніки та 32 особи, ДСНС – 16 одиниць техніки та 44 особи, Міністерства оборони України – 2 одиниці техніки та 4 особи, комунальних служб — 2 одиниці техніки та 4 особи.

Підрозділами ДСНС упродовж 19 січня проведено буксирування 943 автотранспортних засобів та надано допомогу 1 815 громадянам.

До відновлення електропостачання населених пунктів залучено бригади обленерго.

Щодо знеструмлення населених пунктів

Залишаються знеструмленими 390 населених пунктів (Одеська – 298, Черкаська – 76, Чернігівська – 16).

Одеська область

Тривають відновлювальні роботи у м. Вилково, для енергозабезпечення насосної станції та лікарні міста залучено 2 пересувні електростанції ДСНС.

Черкаська область

Відновлено електропостачання насосної станції місті Черкаси, здійснюється поступове наповнення водою міської системи водопостачання.

Для надання допомоги бригадам обленерго з розпилювання повалених дерев на резервній лінії електропередач залучено від ДСНС — 2 одиниці техніки та 11 чоловік особового складу.

Для підвозу води для населення та соціальних об’єктів залучено 11 одиниць техніки, з них від ДСНС — 5 одиниць техніки, зокрема, підвезено 170 тонн води.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ