Слухай онлайн
Політика

В Україні запрацює європейська освітня програма для держслужбовців

10 лютого у Брюсселі Україна та ЄС домовилися запустити освітню програму для державних службовців "Проект розбудови спроможності Natolin4Capacity", - інформує пресслужба Віце-прем'єр-міністра України.

На реалізацію проекту Європейська Комісія виділяє грант у розмірі 2,45 млн євро для Коледжу Європи.

Відповідний лист підписали Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина та  Комісар ЄС з питань сусідства та розширення Олівер Варгеї.

"‎Зшивання України з ЄС потребує професійних фахівців. Якщо ми хочемо, аби в Україні діяли такі ж закони, як і в ЄС, то маємо з особливою відповідальністю підходити до навчання наших кадрів. Вихідці Коледжу Європи є провідними державними діячами країн Європейського Союзу, тому запуск подібної освітньої програми в Україні дозволить також і нашим державним службовцям вдосконалити свої знання з європейського права та економіки і, зрештою, підвищити потенціал української державної служби загалом. Це шлях до успішного впровадження Угоди про асоціацію − нашої дорожньої карти інтеграції в ЄС", − сказала Ольга Стефанішина.

Проект Natolin4Capacity реалізовуватимуть Урядовий офіс координації європейської та євроатлантичної інтеграції України у співпраці з Національним агентством з питань державної служби, Представництвом Європейського Союзу в Україні та Коледжом Європи (Натолін).

Довідково

"Проект розбудови спроможності Natolin4Capacity" має повну назву "Розбудова спроможності до інтеграції та реформ: підвищення адміністративного потенціалу державної служби України у справах європейської інтеграції за допомогою всеосяжної освітньої програми".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ