Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

В Україні завершилася весняна посівна кампанія

Як повідомили у прес-службі Мінагрополітики, в Україні завершилася весняна посівна кампанія.

За попередніми даними, вся посівна площа сільськогосподарських культур в усіх категоріях господарств під урожай 2019 року становить в межах 27,7 млн га, що на рівні 2018 року. Зернові культури посіяні на площі 14,8 млн га, технічні – 9,2 млн га, що також на рівні минулого року. Структура посівних площ в останні роки оптимізована і значних змін не зазнає.

ʺЗ огляду на хід весняно-польових робіт та перезимівлю озимих культур можна очікувати, що урожай ранніх зернових 2019 року буде не нижчим за минулорічний. Високі показники врожаїв є результатом динамічного розвитку усіх ланок аграрного виробництва, серед яких однією з найважливіших є забезпечення виробників сучасними сортами рослин. Українські селекціонери постійно працюють над виведенням нових сортів з високою продуктивністю, адаптивністю до стресових факторів, зокрема, високою стійкістю до захворювань, зимостійкістю, жаростійкістю та посухостійкістюʺ, – прокоментував заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Володимир Топчій під час Дня поля на базі Миколаївського аграрного університету.

Наразі в Україні проходять Дні поля з метою обміну досвідом, обговорення перспектив вдосконалення технологій для підвищення урожайності, демонстрації нових сортів сільськогосподарських рослин.

ʺТакі заходи, як Дні поля, є чудовою нагодою продемонструвати нові розробки і досягнення, зокрема, в селекції високопродуктивних сортів та гібридів рослин, а також новітні технології вирощування сільськогосподарських культурʺ, – підкреслив заступник Міністра.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ