Слухай онлайн
Cуспільство

В уряді пояснили, як скористатися послугами "Дії" без доступу до інтернету

Українці, які не мають гаджетів чи доступу до інтернету, зможуть отримати послуги в Дії у спеціально облаштованих місцях ЦНАПів.

Про це інформують на Урядовому порталі.

Кількість центрів з місцями для самообслуговування, де українці можуть скористатися порталом "Дія", зросла до 1000 точок.

У таких ЦНАПах адміністратори не лише надають держпослуги відвідувачам, а й навчають користуватися порталом "Дія", консультують та допомагають отримати послуги онлайн. Це дасть змогу багатьом людям у майбутньому отримувати послуги самостійно та збереже час адміністраторів.

“Наявність спеціально облаштованих місць з комп’ютерами з доступом до інтернету в кожному ЦНАПі зменшить цифровий розрив між представниками поколінь та жителями різних населених пунктів, адже забезпечить усіх рівним доступом до сучасних сервісів”, — наголосила заступниця Міністра цифрової трансформації Людмила Рабчинська.

У мінцифри запевнили, що працюють над тим, щоб дедалі більше ЦНАП облаштовували приміщення місцями для отримання послуг на порталі "Дія" та допомагали відвідувачам із легкістю здобувати нові цифрові навички. Зараз такі місця доступні у 612 ЦНАП, 335 віддалених робочих місцях та 57 територіальних підрозділах.

Для того, щоб їх кількість зростала, Мінцифри спільно з Програмою «U-LEAD з Європою» створило посібник. Він допоможе працівникам ЦНАП навчати українців отримувати державні послуги онлайн та надавати якісні консультації щодо е-послуг. Також уряд розробив для центрів навігаційний вказівник, що допоможе відвідувачам швидше знайти місце для користування порталом "Дія".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ