Для тих, хто планує вступати до магістратури за спеціальностями 081 «Право» та 293 «Міжнародне право» у 2022 році передбачено проведення магістерського комплексного тесту.
Про це інформує Департамент освіти і науки Львівської ОДА з посиланням на УЦОЯО.
Випробування міститиме два блоки завдань: з іноземної мови (англійська, німецька, французька або іспанська за вибором вступника) та права.
Тестові завдання МКТ блоку з іноземної мови відповідатимуть змісту Програми ЄВІ, блоку з права – Програми предметного тесту з права та міжнародного права.
Загальна кількість завдань МКТ – 80, на виконання яких буде відведено 120 хвилин.
Докладно про МКТ: https://bit.ly/3x1fmLq
Якщо ви плануєте здобути ступінь магістра за спеціальностями галузей знань
- 05 "Соціальні та поведінкові науки",
- 06 "Журналістика",
- 07 "Управління та адміністрування",
- 28 "Публічне управління та адміністрування",
- 29 "Міжнародні відносини" (крім спеціальності 293 "Міжнародне право"),
необхідно буде пройти магістерський тест навчальної компетентності (МТНК). Ці випробування проходитимуть у комп’ютерному форматі.
Тест складатиметься з двох частин: вербально-комунікативного і логіко-аналітичного компонентів. Усього буде 33 завдання, з-поміж яких:
- 10 завдань на заповнення пропусків у мікротексті (буде запропоновано доповнити речення в мікротексті словосполученнями / словами з наведених варіантів);
- 23 завдання з вибором однієї правильної відповіді з чотирьох варіантів.
На виконання тесту відведено 75 хвилин.
Докладно про МТНК: https://bit.ly/3M2ggLR
Робоча група із підготовлення МТНК при Міністерстві освіти і науки України розробила демонстраційний варіант цього тесту. Завдяки фахівцям Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти, майбутні магістри можуть потренуватися виконувати завдання МТНК у спеціальному онлайн-середовищі.
Демоверсія МНТК: https://bit.ly/3t5A5eH
Зауважте, що інтерфейс запропонованого тестувальника відрізняється від того, який буде на реальному МТНК, однак за структурою, типами завдань, тривалістю їх виконання демонстраційний варіант аналогічний до вступного тесту.