Слухай онлайн
Cуспільство

Вандали пошкодили приміські потяги Львівської залізниці

Фото Львівська залізниця
Фото Львівська залізниця
Фото Львівська залізниця
Фото Львівська залізниця
1/2
Невідомі особи розмалювали аерозольними фарбами вагони регіонального та приміського поїздів Львівської регіональної філії. Про це повідомили 13 січня Гал-інфо у пресцентрі АТ "Львівська залізниця".

Вночі 9 січня цього року вандали внадилися на територію пасажирського вагонного депо Чернівці та зіпсували зовнішній вигляд моторного вагона дизель-поїзда ДПКР-2, що обслуговує регіональне сполучення Чернівці – Львів, а вночі 11 січня цього року на ст. Мостиська-ІІ хулігани розмалювали два вагони електропоїзда ЕР-2, що очікував ранкового рейсу до Львова. Залізничники викликали на місце події чергові наряди поліції та підраховують суму збитків, заподіяних вандалами.

Зазначимо, що впродовж минулого року у регіональній філії «Львівська залізниця» було зафіксовано 9 випадків пошкодження, розукомплектування та псування моторвагонного рухомого складу. Загальна сума збитків із урахуванням витрат залізниці на ремонт та відновлення пошкодженого рухомого складу становить 117 тис. грн. Варто зазначити, що крім прямих збитків, заподіяних зловмисниками, залізничникам доводиться витрачати чимало часу та зусиль для усунення умисних пошкоджень і вилучати рухомий склад з експлуатації на період його відновлення.

Продовжуючи забезпечувати перевезення пасажирів у приміському та регіональному сполученнях в умовах карантинних обмежень, регіональна філія «Львівська залізниця» звертається до громадян із наполегливим проханням суворо дотримуватися правил безпеки на залізничному транспорті, особистим прикладом демонструвати високу культуру поведінки, а також сподівається на активну та принципову позицію громадськості в питаннях забезпечення правопорядку в рухомому складі та на об’єктах інфраструктури.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ