Василина-Ірина Кириченко посіла п'яте місце на Відкритому Кубку Європи з дзюдо

1-2 травня в столиці Хорватії Загребі відбувся Відкритий Кубок Європи з дзюдо, участь у якому взяла 25-річна представниця Львівщини Василина-Ірина Кириченко (вагова категорія понад 78 кг).
фото - Відділення НОК України у Львівській області

Про це інформує Відділення НОК України у Львівській області.

Підопічна Андрія Надопти та Араза Тувакова була близькою до здобуття медалі, але шлях до п'єдесталу їй закрили дві польські спортсменки.

Наша спортсменка успішно розпочала турнір. Вона перемогла суперниць з Італії та Угорщини, ставши переможницею пулу С. Далі у півфінальному поєдинку Василина-Ірина поступилася польській спортсменці Кулазі, а у сутичці за "бронзу" - ще одній представниці Польщі Вольчак. В підсумку львів'янка посіла 5-е місце.

Збірна України на Відкритому Кубку Європи здобула три медалі: киянин Антон Савицький виборов золоту медаль у категорії до 100 кг, харків'янин Євген Вегера - бронзову медаль у тій же вазі, і врешті ще одну бронзову нагороду у категорії до 81 кг завоював киянин Гєворг Манукян.

Наступним важливим стартом у дзюдоїстів буде Відкритий Кубок України, який 13 травня відбудеться в Києві.