Важкоатлети Львівщини стали чемпіонами України

Фото Управління молоді та спорту Львівської ОДА
1/3
На Донеччині сьогодні, 10 липня, завершується чемпіонат України з важкої атлетики серед молоді до 23 років. Вже традиційно високі результати на важкоатлетичних змаганнях продемонструвала і збірна Львівщини. про це повідомили Гал-інфо у пресслужбі Управління молоді та спорту Львівської ОДА.

Першою медаль для нашої області виборола 19-річна Ельвіра Борозна у ваговій категорії до 76 кг. В обласній федерації важкої атлетики розповідають: у потужній боротьбі зі значно старшими суперницями Еля вдало використала усі 6 спроб та виборола срібло у двоборстві, а також два малих срібла у ривку (80 кг) та поштовху (106 кг).

Одразу три золоті медалі у складі збірної Львівщини здобув важкоатлет Володимир Галій у ваговій категорії 67 кг. Показавши найкращий результат у ривку (118 кг) та у поштовху (140 кг), він переміг у сумі двоборства з результатом 258 кг. Це, до слова, вже не перший чемпіонський титул Володимира у цьому змагальному сезоні. Раніше він став переможцем змагань серед юніорів, серед студентів та володарем золотої медалі дорослого чемпіонату у поштовху.

Володимир Галій - чемпіон України з важкої атлетики серед молоді до 23 років

Три золоті нагороди завоював також і титулований жидачівський важкоатлет Богдан Гоза, який змагався у ваговій категорії до 109 кг. Він показав результат 180 кг у ривку та 200 кг у поштовху. У сумі двоборства Богдан виборов перемогу з результатом 380 кг.

Віце-чемпіоном України у вазі до 102 кг став Данило Мочернюк. У сумі двоєборства він показав результат 338 кг, виборовши при цьому два малих срібла - в ривку (150 кг) і поштовху (188 кг).

Золоту медаль в ривку із результатом 133 кг у ваговій категорії 81 кг виборов Орест Романів. Однак через травму атлет не зміг повноцінно поборотися за медаль у поштовху та сумі двоборства.