Велосипедист зі Львова став потрійним призером чемпіонату України

Фото Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА
1/2
Як повідомили 13 серпня Гал-інфо у прес-службі Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА, велосипедист Матвій Хацинський — потрійний призер чемпіонату України.

Цими днями у Білій Церкві триває чемпіонат України з трекової програми на шосе, на якому збірній команді велосипедистів Львівщини вже вдалось доволі успішно виступити.

Одразу три призові місця у львів’янина Матвія Хацинського: золото у командній гонці, перше місце в індивідуальній гонці та друга сходинка у гіті на дистанції 500 м.

Бронзовим призером змагань став інший львів’янин Даниїл Яковлев, який фінішував третім в індивідуальній гонці. Даниїл успішно виступив і в командній гонці, де посів 4 сходинку.

Ще одна бронза у представника Львівщини Віктор Листьєва. Він фінішував третім у командній гонці.

Доволі успішним виявився і виступ Остапа Сулковський, який став 5-м у гіті 500м та 5-м у командній гонці.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, у Львові відбудеться велопробіг у пам’ять про Володимира Івасюка.