Слухай онлайн
Cуспільство

Великі платники податків Львівщин сплатили 62 мільйони гривень військового збору

Протягом двох місяців 2019 року великі платники податків Львівщин сплатили 62 мільйони гривень військового збору. Про це повідомив Відділ забезпечення організації роботи Львівського управління Офісу ВПП ДФС.

Протягом двох місяців 2019 року підприємства, які перебувають на обліку у Львівському управлінні Офісу ВПП ДФС, сплатили до державного бюджету 62 мільйони гривень військового збору, що на 15 мільйонів гривень більше ніж було перераховано за аналогічний період минулого року.

Зокрема, у лютому цього року надходження військового збору склали 33 млн грн, що на 8 млн грн більше ніж було перераховано у лютому 2018 року.

Нагадаємо, що військовий збір утримується за ставкою 1,5% з суми доходу, що є об’єктом оподаткування відповідно до ст. 163 Податкового кодексу України нарахованого (виплаченого, наданого) на користь платника податку протягом звітного податкового періоду, без будь-яких вирахувань.

Крім того нагадуємо, що сума дивідендів нарахована на користь фізичної особи-резидента (нерезидента) є об’єктом оподаткування військовим збором за ставкою 1,5 відсотка.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");