"Верес" розгромив "Карпати" - 6:1

Футболісти рівненського "Вереса" розгромили у неділю у Львові "Карпати" (6:1) у грі 8-го туру чемпіонату України серед клубів Прем'єр-ліги.

М'ячі у складі рівненчан забили Сергій Борзенко (34-та хвилина), Михайло Сергийчук 45, з пенальті і 72), Руслан Степанюк (53), Василь Кобін (76, з пенальті) та Геннадій Пасич (83), у львів'ян - Хорхе Карраскаль (87), повідомляє Укрінформ.

"Маріуполь" завдяки голу Сергія Вакуленка з пенальті на 41-й хвилині переміг у гостях кам'янську "Сталь" (1:0).

"Чорноморець" з таким же рахунком здолав у Кропивницькому "Зірку". Гол в активі Дениса Васіна (36).

Завершиться тур сьогодні матчем на столичному НСК "Олімпійський" між  київським "Динамо" та "Олександрією" (початок о 19.30, покаже телеканал "2+2").

Нагадаємо, у суботу "Шахтар"  обіграв у Харкові луганську "Зорю" - 3:1. Голи: Сергій Кривцов (32-а хвилина) та Бернард (89) - у донеччан; Артем Громов (13) і Євген Апанасенко (69, у власні ворота) - у луганчан.

"Ворскла" та донецький "Олимпік" зіграли у Полтаві унічию (1:1). У складі господарів вже на 1-й хвилині відзначився Дмитро Кравченко, у гостей - Моха (27, з пенальті).

Турнірне становище на цю годину: "Шахтар" - 21 очко (після 8-ми ігор), "Ворскла" - 17 (8), "Динамо" - 16 (6) ,"Олімпік" - 13 (8), "Верес" - 12 (8), "Маріуполь" - 11 (7), "Зоря" - 8 (8), "Зірка" - 8 (8), "Сталь" - 6 (8), "Карпати" - 6 (8), "Олександрія" - 4 (7), "Чорноморець" - 4 (8).