Слухай онлайн
Cуспільство

Садовий анонсував закупівлю нового електротранспорту для міста

У Львові під час огляду відремонтованого депо на вул. Промисловій мер Андрій Садовий заявив, що "місто робить ставку на електротранспорт" і розповів про плани щодо закупівлі нового транспорту для міста.
фото - пресслужба ЛМР

Про це Гал-інфо повідомили у пресслужбі ЛМР.

Зокрема, Садовий зазначив:

«Ми плануємо, що нові трамваї вже наступного року почнуть виходити на наші колії у Львові. Ми маємо за мету - робити Львів містом, де буде електротранспорт. У нас у планах є 250 електробусів, 100 тролейбусів з автономним ходом, 10 трамваїв, які зараз робить «Електрон». Роботи дуже багато, львів‘яни, я думаю, це оцінять, бо важливо, щоб мешканці мали комфорт. Більшість цих проектів в реформі транспорту є можливою завдяки співпраці з ЄБРР.

На сьогодні є фінальний проект прототипу електробуса, яким займається «Електрон». Коли він вже вийде на вулиці міста, ми тоді будемо робити замовлення, бо пропозицій сьогодні є дуже багато. Сьогодні ми можемо купити китайські, турецькі, а я хочу, щоб ми купували українські, а для цього треба мати терпіння. Ми могли купити 100 білоруських автобусів, але кошти б заробили білоруси. Я хочу, щоб ми мали робочі місця в Україні, щоб гроші лишались тут, і податки сплачувались у наш бюджет. Яка підтримка від держави? Очікуємо. Львів чітко тримає свою українську позицію. Кошти в бюджеті будуть, бо ми ці закупівлі будемо робити у 2022-24 роках. Звичайно, ми ці кошти будемо передбачати».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ