Слухай онлайн
Спорт

​"Відкритий кубок Львова з мотокросу": розклад змагань

12 травня на трасі для мотокросу «Майорівка» (вул. Медової Печери) відбудеться «Відкритий Кубок Львова з мотокросу». Напередодні, 11 травня, відбудуться тренувальні заїзди. Організатори очікують на 150 учасників з України, Словенії, Словаччини, Молдови, Чехії та Литви.

11 травня з 14.00 до 16.00 год. відбудуться тренувальні заїзди, а 12 травня відбудуться змагання. Програма: 09.00 −11.00 — розминка учасників, 11.00 −11.30 — урочисте відкриття, 15.00 −17.30 — проведення змагання, 18.00 — нагородження. 11 травня о 13:00 відбудуться також інструктаж з техніки безпеки для представників ЗМІ.

«Відкритий Кубок Львова» з мотокросу, що відбувся на легендарній трасі «Майорівка» минулого року, став топ-подією спортивного Львова 2018 року. Престижні міжнародні змагання зібрали не тільки зірковий склад учасників, а й багатотисячну глядацьку аудиторію. Для львів’ян та гостей міста це було щось більше, аніж справжній заряд адреналіну. Враховуючи цьогорічне фінансування та минулорічний досвід організаторів, ця подія вийде на якісно новий рівень. Відкритий Кубок Львова з мотокросу стане наймасовішим у Львові та найкращим в Україні серед змагань такого типу», — зазначають в управлінні молоді та спорту.

Детальний розклад змагань можна переглянути на офіційній сторінці мотоклубу «Зазір’я» у соцмережі facebook.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...
");