Слухай онлайн
Cуспільство

Відзнаку "Міста, дружнього до дітей та молоді" Львову вручать у вівторок

Львів отримав офіційний статус UNICEF Ukraine "Місто, дружнє до дітей та молоді", за який місто боролось понад 3 роки. Урочисте нагородження має відбутися 7 грудня у Києві.

Про це інформує пресслужба ЛМР.

"Цей статус – це велика увага до Львова зі сторони європейської спільноти. Він дасть можливість нам отримати додаткові кошти на багато різних ініціатив. Наші бібліотеки, дитячі клуби, театральна діяльність отримають більше для свого розвитку, для креативного розвитку дитини. В нашому місті працює дуже багато креативних людей, і цей статус буде їх ще більше стимулювати творити.

Ми вже знаємо, що маємо таку відзнаку, але офіційно і урочисто її отримаємо в Києві", – наголосив Андрій Садовий, мер Львова.

Нагадаємо, із кінця 2018 року Львів бере участь в ініціативі UNICEF "Громада, дружня до дітей та молоді". Команда, яка реалізовує ініціативу, об'єднала ключових осіб у сферах дитинства та молодіжної політики. Так, станом на зараз понад 100 осіб – лідерів різних середовищ та напрямків у Львові – експертно та виконавчо активно залучені до планування та реалізації ініціативи. Мережа молодіжних просторів ТВОРИ!, КУ Інститут міста, структурні підрозділи Львівської міської ради, представники громадських організацій міста, а також Дитяча дорадча рада при Львівській міській раді активно працювали над реалізацією стратегічного плану ініціативи та продовжуватимуть працювати на розвиток міста дружнього і надалі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ