Слухай онлайн
Cуспільство

Водохреща: у Львові дозволили купатися в чотирьох водоймах

У Львові визначили чотири водні об’єкти, обладнані відповідними засобами, на яких передбачене проведення святкових заходів на свято Водохреща.Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Як наголосив начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Львівської міської ради Віктор Іваніцький, на інших водних об’єктах будуть встановлені знаки про заборону купання. Усіх львів’ян та гостей міста просять дотримуватися заходів безпеки під час купання, а також застерігають не купатися у невідведених для цього водоймах.

«У Львові нараховується більше сотні водних об’єктів, і головна проблема – те, що вода у них не відповідає санітарним нормам, через що не можна купатися. Але, знаючи добрі традиції українського народу, конкретно львів’ян, гостей Львова, є облаштовано чотири водні об’єкти, які повністю відповідають нормам, проведені відповідні розрахунки, там будуть медики, будуть місця, де людина може зігрітися.

В першу чергу, перед тим, як пірнати у воду, потрібно звернутися до лікаря, чи немає протипоказань для пірнання. Потрібно дотримуватися елементарних правил і етикету, а також – інстинкту самозбереження. Не можна занурюватись у воду тільки прийшовши. Треба мати зручний одяг, щоб вийшовши з води, його швидко одягнути і розтертись. В жодному разі не йти босими ногами, а мати хоча б гумові капці. Після виходу з води обов’язково розтертись сухим теплим рушником, тепло одягнутися, і в жодному разі не розігріватися алкоголем.

На тих водних об’єктах, де не можна купатися, будуть встановлені знаки заборони. Але мешканці часто не звертають на них уваги, тому я би хотів нагадати усім золоте правило, що ніхто за нас не подбає краще, ніж ми самі. Ми не можемо поставити біля кожної ополонки, біля кожного водного об’єкта працівника поліції, бо навіть і це не вбереже тих, хто не дотримується правил безпеки», - прокоментував Віктор Іваніцький, начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Львівської міської ради.

Так, на території м. Львова передбачається проведення святкових заходів Водохрещення на водних об’єктах:

-  озеро «Горіховий гай»,  вул. В.Великого, 16;

- озеро «Погулянка»,  вул. Вахнянина;

- м. Винники, водойма на  вул. Шевченка;

- смт. Брюховичі, озеро № 1, вул. Курортна.

На інших водоймах у Львові встановлять знаки, що купання є забороненим.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ