Володимир Стретович хоче особисто ознайомитися з політичною ситуацією напередодні парламентських виборів на Львівщині, зустрітися з активом партії та кандидатами ХДС на виборні посади в органах місцевого самоврядування, відвідати районні партійні організацій.
Володимир Стретович хоче особисто ознайомитися з політичною ситуацією напередодні парламентських виборів на Львівщині, зустрітися з активом партії та кандидатами ХДС на виборні посади в органах місцевого самоврядування, відвідати районні партійні організацій. У неділю, 15 січня, Володимир Стретович зустрінеться з громадськістю та однопартійцями Дрогобича, а в понеділок відвідає Буськ та Броди. Він також братиме участь в обласній позачерговій партійній конференції, яка висуватиме кандидатів від ХДС до обласної ради.Також у приміщенні Національного Академічного Українського драматичного театру імені Марії Заньковецької за участю Володимира Стретовича відбудеться традиційний різдвяний заньківчанський вечір. Для всіх львів’ян та гостей міста вхід на зустріч буде вільним.
![](/im/printer.png)
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ