Слухай онлайн
Cуспільство

"Вона ще була жива", - очевидець смерті Окуєвої

Першим на місці вбивства Аміни Окуєвої та поранення Адама Осмаєва у київському передмісті Глеваха опинився місцевий мешканець Станіслав, який повертався з роботи, - Еспресо.

Вже за годину розповів про побачене у Facebook, але видалив своє повідомлення, щойно дізнався, на кого саме скоєно замах.

Того вечора він зустрівся з дружиною на залізничній станції - сам щойно повернувся з Києва, а дружина їхала до столиці та попросила чоловіка не йти додому лісосмугою, бо там падають сухі гілки, які можуть травмувати. Електричка дружини запізнилася на дві хвилини - машина з Аміною і Адамом встигла проскочити переїзд між цими потягами.

Ще на станції Станіслав почув незвичний гуркіт, але навіть не подумав, що це могла бути автоматна черга. Вже за кілька хвилин він дорогою додому натрапив на розстріляне авто.

"Вона ще була жива, останні подихи... вся в крові", - пригадує він страшні подробиці побаченого.

Під Адамом у машині теж була калюжа крові від поранення в ногу.

"Ременем сам собі перемотав", - пояснив свідок.

Також він додає, що його здивувала це незвична тиша навколо, хоча зазвичай біля станції бігають зграї бездомних псів, а того вечора не було жодного.

"Наступного вечора вони знову були. Я говорив поліції, що їх перед терактом приспали, щоби вони не заважали. Не виказали стрілка", - припустив очевидець. 

Неподалік місця розстрілу Станіслав показав тіло мертвого пса і висловив здогад, що той помер від великої дози снодійного. Його слова підтверджує і сторож автостоянки, котрого від кілера відділяли лише десятки метрів.

На звук автоматної черги охоронець не вийшов - каже, спрацював інстинкт самозбереження. Але зникнення тварин він теж помітив.

"Собаки не гавкали, погода погана була. Я не знаю, чому вони не гавкали", - каже він.

Еспресо

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ