Слухай онлайн
Cуспільство

Вперше у Львові обговорили функціонування комп’ютерних клубів

Сьогодні, 9 грудня, вперше пройшли громадські слухання на тему «Функціонування комп’ютерних клубів у місті Львові: проблеми та перспективи». Обговорювали проблеми візитів дітей у комп’ютерні клуби під час навчального періоду та в нічний час.

  Як зазначив депутат ЛМР Анатолій Забарило, мова йде не про боротьбу з комп’ютерними клубами, а впорядкування їх роботи, адже у дітей виробляється комп’ютерна залежність, а з цим потрібно боротися.
 Ще одною проблемою є використання неліцензійного програмного забезпечення: «У комп’ютерних клубах Львова використовують неліцензійне програмне забезпечення», -- зазначив юридичний представник корпорації „Майкрософт” у Львівській області Ярослав Жукровський.
 Наразі у Львові є 37 комп’ютерних клубів, серед них 26 працюють з дозволу Управління промисловості та підприємництва ЛМР – повідомив начальник Управління промисловості та підприємництва ЛМР. За його словами, з першого вересня по перше грудня цього року в управління надійшло 14 листів-скарг від батьків про порушення функціонування комп’ютерних клубів.
 За дев’ять місяців цього року зроблено 66 рейдів комп’ютерними клубами, під час яких виявлено 228 дітей, які перебували там в неналежний час. Серед них 52 дітей схильні до бродяжництва та жебракування, двоє були у стані сп’яніння. Найбільше виявляли дітей у комп’ютерних клубах Львова в 2002-2003 роках -- по 80 дітей протягом дня.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...