Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Cуспільство

Втретє на стадіоні СКА відбуватиметься міжнародний чемпіонат зі спідвею

На стадіоні Спортивного клубу армії у Львові 26 серпня відбуватиметься розіграш другого етапу кубку МАСЕС (Середньоєвропейська мотоциклетна асоціація).
 Про це „Гал-info” розповіла представник інформаційного центру Львівського спортивного клубу мотоциклетного спорту „СКА-Спідвей” Людмила Лятосінська.
Ватро відзначити, що переможцем першого етапу став молодий український гонщик Андрій Карпов.
Кубок МАСЕС вже втретє приїздить до Львова. 2004 року гості та мешканці нашого міста стали свідками перегонів, що завершилася переможним хет-триком вихованців польського спідвею Павела Барана, Лукаша Гольонки та Януша Шльончки. На жаль, через перелом руки тоді не зміг взяти участь у змаганнях срібний призер першого польського етапу Віктор Гайдим.
2005 року нашим сусідам вже не вдалося розгулятись на СКА. Гідну конкуренцію переможцю львівського етапу і володарю Кубка МАСЕС-2005 Даніелю Єленєвскі (Польща) склали українці Андрій Карпов (ІІ місце) та Ігор Марко (ІІІ місце). Карпов до “срібла” на львівському треку торік додав ще й “бронзу” загального заліку. В активі молодого червоноградця могло бути більше ніж чотирнадцять очок, якби він не пропустив через травму перший етап перегонів в польському Любліні.
“Склад учасників цьогорічних змагань обіцяє не менш захопливу та цікаву боротьбу. Команди формують національні федерації, які зацікавлені в підвищенні престижу та іміджу своїх країн. Вони відряджають на такі змагання якщо не найтитулованіших, то принаймні одних з найсильніших своїх спортсменів. Тож на трек виходять однакові за рівнем майстерності гонщики, які серйозно налаштовуються на боротьбу. Тому навіть за відсутності суперлідерів континентального спідвею, на кожному кубковому етапі розгортається надзвичайно захоплива боротьба”. – наголосив віце-президент МАСЕС та ФМУ Сергій Лятосінський.
MACEC (Середньоєвропейську мотоциклетну асоціацію) було утворено 2003 року. Польща, Словаччина та Україна об’єднали свої зусилля для розвитку мотоспорту та мототуризму, налагодження співпраці у рамках UEM (Європейського мотоциклетного союзу) та FIM (Міжнародної федерації мотоспорту). Згодом до цих трьох країн приєдналась Білорусь. А надсилати своїх спортсменів для участі в змаганнях також виявляють бажання національні федерації Угорщини, Румунії та Чехії. Кубок МАСЕС став першим результатом діяльності Середньоєвропейської мотоциклетної асоціації,  президентом якої є Анджей Гродскі (Польща), а віце-президентом – Сергій Лятосінський (Україна). Ідея проведення серії перегонів серед гонщиків середньоєвропейських країн дуже швидко здобула популярність. 2004-го дебютного року в змаганнях взяли участь більше сорока гонщиків з України, Польщі, Словаччини, Чехії, Румунії, а на заключному етапі долучилися представники Угорщини, Німеччини і Австрії. Відзначимо, що з кожним роком збільшується кількість бажаючих позмагатися за призи Середньоєвропейської мотоциклетної асоціації.
Львів втретє виборює право приймати на своєму треку етап Кубка МАСЕС. Велике значення має успішний досвід організації міжнародних турнірів в нашому місті.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...