Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Cуспільство

Вулицями Львова пройде Парад Наречених

8 травня у Львові вже вдруге відбудеться Парад Наречених, – повідомили організатори

 

«Парад Наречених дає змогу жінкам одягати весільну сукню щороку. І не важливо, чи одружені вони, чи ні. Для одружених – це змога згадати свій найкращий день у житті, для неодружених – це можливість стати нареченою, не одружуючись, а до шлюбу підійти виважено і не виходити заміж заради того, щоб одягти весільну сукню. Для цього можна прийти на Парад», - коментує організатор Параду Наречених в Україні Дмитро Гломбінський.

 

Участь у цьому заході може взяти будь-яка охоча жінка, дівчина чи дівчинка у весільному вбранні. Потрібно лише зареєструватися на сайті Параду Наречених walkbride.com та відправити заявку на електронку  parad.narechenyh@gmail.com .

 

«Ми намагаємось об`єднати на одному заході якомога більше жінок, які бажають одягнути весільну сукню, таким чином відновити моду на пишні весільні церемонії та міцні шлюби, які завжди були характерними для українців. Також ми намагаємося привернути увагу молоді до автентичного весільного вбрання різних регіонів України і популяризувати його», - розповідає Дмитро Гломбінський.

 

Крім наречених, до участі у Параді на конкурсній основі організатори запрошують партнерів – фотографів, відеооператорів, візажистів, флористів, весільні салони, салони краси, ювелірні салони, салони прокатів авто, ресторани та інші заклади відпочинку, великих виробників кондитерської продукції та інших товарів.

 

Зніматимуть Парад Наречених лише найкращі фотографи та відеооператори України, які на конкурсній основі отримають акредитацію на захід.

 

Після Львова Парад Наречених пройде в Тернополі, Луцьку, Рівному, Чернівцях, Івано-Франківську.

 

Вперше Парад Наречених у Львові відбувся 8 березня 2008 року.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ