Міністр у справах сім'ї, молоді та спорту Юрій Павленко вважає провальним виступ української збірної на зимовій Олімпіаді у Ванкувері (Канада). Про це міністр сказав в інтерв'ю виданню "Газета по-киевски".

"Звичайно, результат Олімпіади для нас - не дуже. Можливо, навіть провальний", - сказав Павленко.

Павленко не виключає, що після того, як міністерство зробить висновки, будуть проведені кадрові зміни.

Міністр нагадав, що в 2009 році держава витратила на підготовку спортсменів 21 мільйон гривень.

Як відомо, 28 лютого українська збірна завершила виступ на зимовій Олімпіаді у Ванкувері, не завоювавши жодної медалі.

Найкращим результатом українських спортсменів у Ванкувері стало 5 місце біатлоніста Андрія Дериземлі у спринті. Найкращим результатом жіночої збірної України з біатлону стало 6 місце в естафеті.

Найвищим досягненням у фігурному катанні для України стало 8-е місце пари Тетяни Волосожар і Станіслава Морозова.

У лижних гонках найкращим результатом стало 9 місце Валентини Шевченко у гонці на 10 кілометрів.

У фристайлі з акробатики українки й українці не змогли подолати кваліфікаційні раунди.

У санному спорті, де основні надії були пов'язані з жінками, Наталя Якушенко посіла 11-е місце, а Лілія Лудан - 19-е.

Зимова Олімпіада-2010 завершилася сьогодні вночі. Всього в зимових Іграх у Ванкувері взяли участь близько 2,5 тисячі атлетів з 82 країн світу, які боролися за 86 комплектів нагород у 15 видах спорту.

За кількістю завойованих золотих нагород Канада стала лідером Олімпіади-2010. На рахунку господарів змагань - 14 найвищих нагород. За загальною кількістю виграних медалей перше місце посіли Сполучені Штати - 37 медалей, включаючи 9 золотих.