Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство  |  Війна з Росією

Як боротися з окупантами на цифровому фронті?

Зараз у соцмережах і медіа багато фейків та дезінформації. Усе це вороги роблять для того, щоб українці втратили віру в перемогу й опустили руки.

Тож просимо дотримуватися правил, які допоможуть вам вистояти під час інформаційної атаки окупантів:

Користуйтесь офіційними джерелами інформації. Зібрали їх тут. А також офіційними сторінками держслужбовців та органів місцевого самоврядування. 

У жодному разі не ведіться на рекламні дописи в соцмережах із псевдосторінок СБУ чи інших держвідомств. Їх публікує ворог, щоб втертися вам у довіру. Перевіряйте офіційні сторінки установ на правдивість такої інформації. 

Жодним чином не поширюйте інформацію про переміщення українських військ, так ви здаєте наші війська ворогу!

Поширюйте правду про війну, яку веде РФ в Україні у своїх соцмережах. Пам'ятайте, вони теж є інформаційною зброєю проти ворога! 

Робіть дописи для своєї аудиторії в соцмережах, спілкуйтеся зі знайомими адміністраторами груп та каналів в інших країнах та поширюйте інформацію через них. Поширюйте правду до росіян, оскільки там повністю обмежений доступ до правдивої інформації.

Підтримуйте «гігієну своїх пристроїв»: блокуйте пристрої щоразу після закінчення роботи, встановлюйте застосунки лише з офіційних сервісів, не користуйтеся невідомим Wi-Fi. 

Захистіть свої соцмережі: встановлюйте складні паролі, не додавайте в друзі невідомі акаунти, увімкніть двоетапну автентифікацію.

Підтримуйте дух нашої Армії! Пишіть слова подяки, підбадьорюйте українців!

Долучайтеся до лав IT-армії України або до Інтернет Війська (https://t.me/ivukr). 

Здолаємо інфотерор разом!

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ