Яків Хаммо поступився у бронзовому фіналі змагань з дзюдо

Українець Яків Хаммо поступився у бронзовому фіналі змагань з дзюдо у ваговій категорії понад 100 кг. Про це повідомили 20 липня Гал-інфо у пресслужбі Управління спорту Львова.
Яків Хаммо

Хаммо поступився спортсмену з РОК (Російський Олімпійський Комітет) Тамерлану Башаєву.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, українець Яків Хаммо в чвертьфіналі зустрічався з другим номером світового рейтингу дзюдо Хісайоші Харасавою. У важкій сутичці 27-річний спортсмен поступився іппоном.

В України і надалі чотири бронзові медалі на Олімпійських Іграх в Токіо.

Першу нагороду на Олімпіаді здобула українська дзюдоїстка Дар’я Білодід, яка завоювала “бронзу” у вазі до 48 кг.

Український фехтувальник Ігор Рейзлін у напруженій дуелі на шпагах переміг італійця Андреа Сантареллі у поєдинку за бронзову нагороду на Олімпіаді в Токіо.

Збірна України у складі легендарної Олени Костевич з Чернігова та рівнянина Олега Омельчука, яка з рахунком 16:12 перемогла команду Сербії і завоювала бронзові медалі

В четверту бронзову медаль Україні приніс плавець, чемпіон Європи, призер чемпіонатів світу Михайло Романчук на дистанції 800 метрів вільним стилем.