Слухай онлайн
Cуспільство

Якщо мешканці Енергетичної та Петлюри проти будівництва, роботи повинні бути зупинені, – Садовий

Якщо мешканці на вул Енергетичній та вул Петлюри проти будівництва, то роботи повинні бути зупинені. «Позиція громади має бути врахована найперше», - зазначив мер Львова Андрій Садовий сьогодні, 28 січня, під час спілкування з журналістами, повідомила прес-служба Львівської міської ради.

«Останнім часом будівельники забувають, що вони повинні працювати в правовому полі. Якщо говорити про вул Енергетичну, жодних юридичних підстав встановлювати огорожу там не було. Перед тим, як розпочинати будь-які роботи, треба зібрати громаду, яка там проживає, зібрати мешканців, порадитись. Якщо вони підтримують будівництво – рухатись у цьому напрямку. Знаю, що на вул Енергетичній ситуація надзвичайно напружена. Цей незаконний паркан люди зруйнували. Так буде зі всіма будівельними проектами, які не погоджені з людьми.

Ми маємо подібну ситуацію на вул Петлюри, де хочуть будувати будинок. Зібрали мешканців, провели у міській раді громадські слухання. Люди категорично проти будівництва будинку. Спочатку треба проводити громадські слухання, а потім оформляти документи. Позиція громади має бути врахована найперше. Я це буду підтримувати», - розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ